#متن1
بدترین کار این است وارد رابطه ای میشوی و به عمد کسی را وابسته خودت میکنی، برایش از آینده حرف میزنی و روزهای خوب و خوش را ترسیم میکنی زمان میگذرد خوشحالی، او خوشحالتر.

ولی یکهو که ماجرا گرم شد و آن طرف دوم ماجرا حسابی توی رابطه غرق شد، یادت می افتد بودن توی رابطه هزارو یک مسئولیت دارد، هزارو یک تعهد دارد، ترس می افتد توی جانت لابد که یکهو از یک جائی سرد میشوی و به آن نفر دوم که شبیه ماهی توی ماهیتابه دارد ج و و میکند هم یک کلمه نمی گویی چه مرگت است، تماسها را درست جواب نمیدهی، پیامها را بی پاسخ میگذاری، فکر میکنی آن نفر دوم هم مثل خودت یکهو میفهمد تو چه آدم بزدل و ترسویی هستی و اصلا عین خیالش نیست و میرود سراغ نفر دیگر و آینده دیگری که برایش ترسیم شود

ولی آن نفر دوم شده است گاه شب و روز خواب نداشته است که بفهمد تو چه مرگت است، بیمار شده است، افسرده شده است، پیغام پشت پیغام میرود و می آید ولی خب شما چپیده ای توی پیله ات و به گمانت داری کار درستی میکنی و زمان هم همه چیز را حل خواهد کرد!
نه عزیز من آن نفر دوم نه ربات است نه یک ماشین قابل برنامه ریزی مجدد، خنج میخورد روی احساسش و ممکن است جای آن خنج بماند تا ابد.

کاش آنقدر جربزه داشتیم عینهو آدم میگفتیم چه مرگمان است و از آن بهتر قبل از اینکه کسی را وابسته کنیم به این روزها هم فکر کنیم.

بهارنوشت

وقتی داشتم این متنو میخوندم چقدررر حس غریبی بهم دست داد کاش میشد یاد بگیریم تا وقتی که میدونیم یه کار اشتباهه وباعث میشه به ادم ضربه بزنه باعث میشه کلی سوال تو ذهن ادم بمونه یا شایدم احساس پشیمونی از خودمون ویا وقتی میدونیم این همه اتفاق برامون بیوفته کاش قبل از اتفاق افتادنش جلوشونو بگیریم وبه هرکسی اعتماد نکنیم  بفهمیم که هرکسی لیاقت اعتمادمونو نداره
اینجور میتونیم زندگی خوب خودمونو داشته باشیم
اینجوری کلی سوال بی جواب تو ذهنت نمیمونه
اینجوری فقط خودتی و خودت

ویه متن دیگه خوندم که کلی آرامش به آدم میده

#متن 2
بزرگی گفت: وابسته به خدا شوید.
پرسیدم: چطوری؟
گفت: چطوری وابسته به یه نفر میشی؟
گفتم: وقتی زیاد باهاش حرف میزنم زیاد میرم و میام.
گفت: آفرین! زیاد با خدا حرف بزن، زیاد با خدا رفت و آمد کن.

.وقتی دلت با خداست،
بگذار هر کس میخواهد دلت را بشکند.

.وقتی توکلت با خداست،
بگذار هر چقدر میخواهند با تو بی انصافی کنند.

.وقتی امیدت با خداست،
بگذار هر چقدر میخواهند نا امیدت کنند.

.وقتی یارت خداست،
بگذار هر چقدر میخواهند نارفیق شوند.
همیشه با خدا بمان.

.️چتر پروردگار، بزرگترین چتر دنیاست.

بهانوشت
وقتی خدا هست همه عالمم باعث ناراحتیم بشه غمی ندارم چون معتقدم خدا جوابگوعهسوالای بیجوابمم خودم فراموش میکنم ولی خوبه بدونیم وقتی دلیل قانع کننده ای برای خودمون داریم به بقیه بگیم شاید بقیه تونستن درک کنن شاید همنظر بودن شاید. ولی وقتی کلی سوالای بیجواب برای ادم بمونه فراموش کردنش خیلی سخت تر میشه متن یک رو که خوندم واقعا تحت تاثیر قرار گرفتم
دعا میکنم خدا در تک تک لحظاتتون بهترینارو رقم بزنه
کیا پایتختو میبینن؟چرا انقدر جذابه این فیلمم آخه؟!!میشه دوستش نداشت اصلا؟؟دوستای گللل
این متن های همینجوری خوندم خوشم اومد دوست داشتم تو پاتوق بگذارم همین دیگه

پ ن:متاسفانه اسم نویسنده های اون دوتا متنو نمیدونم که بنویسم و صد حیفففف چون این دوتا متن واقعا اونقدرر. قشنگ بود که واقعا جای اسم نویسنده هاشون خالیه

داستان پاتوق(تاثیر حرف خوب )

داستان پاتوق2

خدا ,نفر ,یک ,تو ,دوم ,متن ,خداست،بگذار هر ,نفر دوم ,آن نفر ,با خداست،بگذار ,با خدا

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

وبلاگ عطا فردآقائی نوزده بلاگ پـــانـدای رنـــگـی paradise-dl kaktoos62 عاشقانه ای برای او .... پاسخ های شیعه به شبهه های وهابی ها و سلفی ها انجیل به روایت انسی اندیشه های نو در آموزش و یادگیری وبلاگ نمایندگی شادآباد